ECSB67C4OR
ECSB67C4OR
ECSB67C4OR
Meinl Sonic Energy
ECSB67C4OR
Essence Singing Bowl 6.7", Note C4, Root Chakra
Rek. pris:
Ink. moms
Artnr: 733225913449
EAN / UPC: 842960111507
  • Produktbeskrivning
Matchande produkter
CSBB14
Crystal Singing Bowl Bag 14"
CSBSETCHA
Crystal Singing Bowl Chakra Set (7 pc)
CSB10G
Crystal Singing Bowl 10" / G / 432Hz Throat Chakra
CSB11F
Crystal Singing Bowl 11" / F / 432Hz Heart Chakra
CSB12F
Crystal Singing Bowl 12" / F / 432Hz Heart Chakra
CSB13D
Crystal Singing Bowl 13" / D / 432Hz Sacral Chakra
CSB14C
Crystal Singing Bowl 14" / C / 432Hz Root Chakra
CSB12D
Crystal Singing Bowl 12" / D / 432Hz Sacral Chakra
Se fler varor
MGB-L
Gong Mallet, Large, up to 40"
KL1706H
Kalimba C Major 17-Notes, Maple & Acacia
SB-BC-16
Singing Bowl Buckwheat Cushion, Ø 16 cm
TTF-ME
Therapy Tuning Fork, Mercury 141,27 Hz