PA18TRCH i gruppen Cymbaler / Pure Alloy hos Crafton Musik AB (730040473749)
PA18TRCH
PA18TRCH
PA18TRCH
PA18TRCH
PA18TRCH
PA18TRCH
PA18TRCH
Meinl Cymbals
PA18TRCH
18" Pure Alloy China, PA18CH
Rek. pris:
Ink. moms
Artnr: 730040473749
EAN / UPC: 842960110692
  • Produktbeskrivning
Matchande produkter
PA14MH
14" Pure Alloy Medium Hi-hat, PA14MH
PA15MH
15" Pure Alloy Medium Hi-hat, PA15MH
PA16MC
16" Pure Alloy Medium Crash, PA16MC
PA20MC
20" Pure Alloy Medium Crash, PA20MC
PA20MR
20" Pure Alloy Medium Ride, PA20MR
PA10S
10" Pure Alloy Splash, PA10S
PA22MR
22" Pure Alloy Medium Ride, PA22MR