PCSB12ME i gruppen Ljudhealing / Singing Bowls / Crystal Series hos Crafton Musik AB (733224703349)
PCSB12ME
PCSB12ME
PCSB12ME
PCSB12ME
PCSB12ME
Meinl Sonic Energy
PCSB12ME
Planetary Tuned Sing Bowl 12", Mercury
Rek. pris:
Ink. moms
Artnr: 733224703349
EAN / UPC: 842960109115
  • Produktbeskrivning
Se fler varor
SOLCSB10-417
Solfeggio Crystal Singing Bowl 10", Re 417 Hz, G#4
HPSTL92
Sensory Handpan, 9 tones, C# Minor
HPP
Handpan Protectant
CSBC14C
Crystal Singing Bowl 14'' /C4/ 440Hz Root Chakra,