SOLCSB10-417
SOLCSB10-417
SOLCSB10-417
SOLCSB10-417
SOLCSB10-417
Meinl Sonic Energy
SOLCSB10-417
Solfeggio Crystal Singing Bowl 10", Re 417 Hz, G#4
Rek. pris:
Ink. moms
Artnr: 733224533349
EAN / UPC: 842960108934
  • Produktbeskrivning
Se fler varor
MGB-L
Gong Mallet, Large, up to 40"
MMC35S
Sonic Energy Moon Meditation Chime 35", Silver
SB-U-1000
Singing Bowl, 21 cm - 1000 g
TTF-E
Therapy Tuning Fork, Earth-year / Om 130,10 Hz