SOLCSB10-639
SOLCSB10-639
SOLCSB10-639
SOLCSB10-639
SOLCSB10-639
Meinl Sonic Energy
SOLCSB10-639
Solfeggio Crystal Singing Bowl 10", Fa 639 Hz, D#4
Rek. pris:
Ink. moms
Artnr: 733224543349
EAN / UPC: 842960108958
  • Produktbeskrivning
Se fler varor
CSBB14BR
Crystal Singing Bowl Bag 14", Brown
PCSBSETCHA
Planetary Tuned Crystal Singing Bowl Set (7 st.)
WSM
Wooden Holder, Sing. Bowls & Fork Up to 16mm