SOLCSB8-528
SOLCSB8-528
SOLCSB8-528
SOLCSB8-528
Meinl Sonic Energy
SOLCSB8-528
Solfeggio Crystal Singing Bowl 8", Mi 528 Hz, C5
Rek. pris:
Ink. moms
Artnr: 733224513349
EAN / UPC: 842960108941
  • Produktbeskrivning
Se fler varor
TF-E-PL
Tuning Fork Earth Platonic Year; 172,06 Hz / F3
CBCS1
Cosmic Bamboo Chime Stand, 1 Hook
EC-N
Planetary Energy Chime, Neptune, 3383,04 Hz / G7#